דרגנועים ומסועים

כל המוצרים של "קונסיס מעליות" הם חסכוניים בצריכת אנרגיה ותורמים ליצירת סביבה ירוקה ונקייה וכן עומדים בתוי התקן הישראלי והאירופאי

הדרגנועים והמסועים של קונסיס הם פתרון אידיאלי לעומסי תנועה כבדים במבנים ציבוריים ומרכזי קנייה שונים, כמו שדות תעופה, מרכזי קניות וקניונים. הדרגנועים והמסועים של קונסיס מובילים המוני לקוחות 24/7 - שבעה ימים בשבוע, בנסיעה קלה ונוחה עם מירב הבטיחות האפשרית.

סגנון יוקרתי

הדרגנועים והמסועים של קונסיס מעוצבים בתחכום למען בחירתו האישית של הלקוח. קונסיס מתקינה דרגנועים ומסועים במבנים חיצוניים ופנימיים כאחד, ובכך מציגה מגוון רחב של אפשרויות עיצוב בהתאם לרצונות כל לקוחותינו.

אנרגיה ירוקה

הדרגנועים והמסועים של קונסיס תורמים לשמירה על סביבה ירוקה. קונסיס תומכת בטכנולוגיה נקייה, כאשר מציגה במוצריה שלה חסכון בצריכת אנרגיה וחשמל. הדרגנועים והמסועים של קונסיס נושאים תו תקן בינלאומי EN-115, ולכן מותקנים בקפידה למען שמירה על איכות הסביבה.

הבטיחות היא העיקר

הדרגנועים והמסועים של קונסיס מותאמים לכל המבנים הציבוריים ומרכזים מסחריים, ולכן נגיש לכלל האוכלוסייה וצרכיה. הדרגנועים והמסועים של קונסיס מניידות המוני אנשים בכל יום, ומציגות עמידות גבוהה ומקסימום ביטחון.

דגמים:

מסועים:

S900T-H

*תחומי התקנה: פנימי/חיצוני למחצה/חיצוני
*מהירות: כל המהירויות המקובלות
*זוויות (מעלות): 10º,11º,12º
*רוחב (מ״מ): בהתאם לבקשתו של הלקוח
*גובה עליה מקסימלי: עד 26 מטר

דרגנועים:

S900E

*תחומי התקנה: פנימי/חיצוני למחצה/חיצוני
*מהירות: כל המהירויות המקובלות
*זוויות (מעלות): 30º,35º
*רוחב (מ״מ): בהתאם לבקשתו של הלקוח
*גובה עליה מקסימלי: עד 26 מטר